Tym razem podjęłam się przygotowania haseł na wiec protestacyjny pracowników Urzędu Miasta Poznania. Od lat urzędnicy domagają się wzrostu wynagrodzeń, które z trudem udaje się co jakiś czas podnieść o niewielką kwotę. Płace nadal nie są satysfakcjonujące. Nie stanowią one adekwatnego wynagrodzenia dla świetnie wykształconych osób, które pracują dla miasta i jego mieszkańców.